עגלת הקניות שלך ריקה

תקנון אתר

שירות לקוחות

אנו עושים את מירב המאמצים כדי שתהנה מחוויות קניה נעימה ותקבל את המוצרים באופן הטוב והמהיר ביותר
אם מסיבה כלשהי נתקלת בבעיה או לכל שאלה/הערה/הצעה אנא פנה למחלקת השירות ונעשה הכול כדי שתהיה מרוצה מהקניה באתר.

שירות לקוחות זמין בכל יום א-ה בין השעות 15:00 עד 21:00 בטלפון 03-9604935 / 0546-234072 
יש עדיפות לפניה במייל  ndkook@bezeqint.net


קניה בטוחה

כאשר אתם מבצעים רכישה אתם יכולים להיות רגועים - המידע שתמסרו לנו מאובטח בפרוטוקול מוצפן ונשמר במחשבי החברה בצורה מאובטחת ומוצפנת, הפרטיות שלכם חשובה לנו ולכן אנו מתחייבים לא להעביר פרטי לקוחות לכל גורם בין בחינם ובין בתמורה.
כללי
מלך הינו אתר אינטרנט המוכר תכשיטים  (להלן:"המוצרים"). המוצרים מוצעים לציבור הגולשים באינטרנט בישראל ובעולם, באמצעות מכירה מאובטחת באתר.
בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע
הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על יד הלקוח (להלן "לקוח") באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בין הלקוח לבין מלך. עקב כך, הלקוח מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.
גלישה באתר ו/או רכישת מוצר המוצע למכירה בו, מהווה את הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינו מסכים לתנאי מתנאיו הוא מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

תנאי שימוש באתר
כל משתמש אשר ימלא אחר התנאים המצטברים המפורטים להלן, רשאי להשתתף בהליך המכירה:
רשאי לבצע פעולה באתר כל אדם שהנו מעל גיל 18 וברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות בישראל. 
הזמנה באתר תתקבל ותשלח עבור הגולש באם התקיימו כל התנאים הבאים :
המוצרים המוזמנים נמצאים ורשומים כקיימים במלאי במועד ביצוע ההזמנה
מולאו פרטי ההזמנה באופן מלא ונכון לצורך חיוב ומשלוח עבור ה"גולש" המתקשר עם החברה.
ניתן אישור למימוש העסקה ע"י חברת האשראי.

אבטחת מידע ופרטיות באתר
אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים.
יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר. אנו מודעים לרגישות הכרוכה בהפעלתו של אתר מכירות באינטרנט, ולכן אנו נוקטים באמצעי זהירות המתקדמים ביותר עבור רכישה בטוחה. העברת הנתוני כרטיסי האשראי באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית ssl. 

רכישה באתר:
בעת ביצוע הרכישה באתר יידרש הלקוח להכניס למערכת את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, טלפון, ישוב, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום. כן ניתנת ללקוח האפשרות לרשום פרטים זהים או נוספים למשלוח החשבונית.
במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת קבלה וכו`). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי).

יובהר בכל הלשון: הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית ועל אחריות הלקוח למלא פרטיו המדויקים בעת ביצוע ההזמנה בכל סוגי הרכישות.
תשלום ואספקה

אמצעי תשלום 
כרטיס אשראי תקף. כל כרטיסי האשראי מתקבלים באתר מלבד דיינרס

השלמת עסקה באתר הינה רק לאחר קבלת האישור מן חברת הסליקה. באם התקבל סירוב מכל סוג, האתר יעדכן את הלקוח בטווח 24 שעות מעת ביצוע העסקה באתר.
ככל שלא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה מאיתנו תוך 24 מעת ביצוע ההזמנה. לצורך השלמת הרכישה יידרש מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י מבצע הפעולה. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי. במידה ולא הוסדר האישור הנ"ל בתוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, תהיה מלך זכאית לבטל את ההזמנה חד צדדית, וזאת מבלי שללקוח המתקשר עם החברה בתקנון זה תהא כל טענה ו/או תביעה ו/ או השגה כנגד החברה.
אספקת מוצרים 
אספקת המוצרים ללקוחת תתבצע בדואר רשום עם אישור מסירה,באמצעות דואר ישראל. דמי המשלוח יעודכנו בדף ההזמנה
אין "האתר" אחראי לעיכוב במסירת המוצר בשל סיבות שאינו בשליטתו : כח עליון, שביתות, עיצומים ותקלות טכניות אחרות של דואר ישראל, וכן באם הלקוח אינו אוסף את ה"מוצרים" בתוך 7 ימים מעת קבלת הזימון לסור אל סניף הדואר.
אחריות למוצרים הנמכרים באתר
כל המוצרים המוצעים לרכישה במסגרת האתר הנם חדשים לחלוטין, באריזותיהם המקוריות ונהנים מכל האחריות והשירות המקובלים במהלך העסקים הרגיל, וחוסים תחת כל חוק ותקנה בעניין. 

ביטולים

א.       הלקוח רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"), למעט ברכישת פריטים מסוימים, המפורטים בסעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן ואשר בהם, לא יוכל מבצע הפעולה לבטל את העסקה.

ב.       במידה ולקוח מעוניין לבטל עסקה/מכירה לפני שכרטיס האשראי שלו חויב, יוכל לעשות זאת באמצעות הודעת ביטול בפקס, בטלפון או באימייל לשירות לקוחות, ללא חיוב כלשהו.

ג.         במידה ולקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר שכרטיס האשראי שלו חויב ולפני משלוח המוצר, יוכל לעשות זאת בהודעת ביטול בפקס, או באימייל, לשירות לקוחות. במקרה זה יוחזר לו כספו באמצעות חברת האשראי, בקיזוז דמי טיפול מוסכמים בשיעור של 50 ₪.

ד.        במידה ולקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר שהמוצר נשלח אליו, ובטרם פתח את אריזת המוצר, יוכל לעשות זאת באמצעות הודעת ביטול בפקס, או באימייל, לשירות לקוחות, תוך 14 יום מיום קבלת המוצר. במקרה זה יוחזר ללקוח כספו באמצעות חברת האשראי, או באמצעות המחאה של החנות, לפי בחירת החנות, בקיזוז דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה, אך לא יותר מ- 100 ₪. במידה ולמוצר המוחזר נגרם נזק המוריד מערכו תהא החנות רשאית לתבוע ולקבל מהלקוח את דמי הנזק, וזאת בנוסף לדמי הביטול ולדמי המשלוח לעיל. לעניין זה, החזרת מוצר תקין כשאריזתו המקורית חסרה או קרועה, תיחשב כנזק למוצר בשיעור מוסכם של 15% ממחירו של המוצר. לא ניתן להחזיר מוצר לאחר שבוצעה בו הרכבה, אלא באישור מראש של החנות.


 למדיניות משלוחים לחץ כאן

מדיניות החזרות
מלך מתחייבת לפעול בהגינות ולעמוד במתן רמת שירות גבוהה.
החזרת ו/או החלפת מוצרים תתבצע בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר ותתאפשר רק במצב שלא נעשה שימוש במוצר והוא נשמר במצב בו היה בעת קבלתו . הודעה על ביטול או החלפה תתאשר דרך מייל או טלפונית בלבד. במקרה של החזרת מוצר - יתאפשר זיכוי כספי מלא בגין המוצר רק לאחר קבלתו ובדיקת מצב שימושו. במקרה זה, יוחזר הכסף ששולם בניכוי דמי המשלוח.
במקרים של החלפת מוצר - החלפה תתאפשר רק לאחר קבלת המוצר המקורי ובדיקתו. החלפת מוצר תתאפשר פעם אחת בגין כל מוצר שנרכש, דמי המשלוח מהחברה ללקוח יהיו על חשבון מלך.
קניין רוחני
זכויות היוצרים והקניין הרוחני ב"אתר" ובשירותיה הינם של מלך בלבד, החברה הינה הבעלים ו/או בעלת זכויות השימוש ו/או ההפצה של השמות ושל הסימנים המסחריים של האתר ובתוכנה, בסודות מסחריים הכרוכים בהפעלת האתר ובתוכנה ובהענקת השירותים, בעיצוב האתר, במידע הטכנולוגי הכרוך בהפעלתו.
הרי שכל מידע, תצוגה וכיו"ב המופיעים באתר ובתוכנה, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני לוגו, משחקים שיווקים ומבצעים ייחודיים וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של "האתר". אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים בהם, אלא במתן היתר מראש ובכתב מאת החברה.

נשמח תמיד לעמוד לשרותכם!שתף לחברים

שתף